POZNAJ NASZE WYBRANE

Realizacje

KronikaRP

Portal internetowy KronikaRP jest częścią systemu informatycznego, który umożliwia tworzenie, gromadzenie i udostępnianie szczegółowych opisów materiałów filmowych. Podstawowym celem funkcjonowania portalu jest upowszechnianie dokumentalnych zapisów filmowych i dźwiękowych prezentujących polską rzeczywistość.

KinoZaRogiem

System zarządzania dla sieci kin studyjnych Kino Za Rogiem składa się z portalu internetowego, panelu administracyjnego, mechanizmu zapewniającego komunikację pomiędzy kinami
i serwerem przechowujących media oraz narzędzie
do generowania raportów z funkcjonowania poszczególnych kin.

Biblioteka Zasobów Audiowizualnych

Biblioteka Zasobów Audiowizualnych pozwala na katalogowanie i opisywanie materiałów audiowizualnych zgromadzonych na bezpiecznym serwerze oraz podstawową edycję dzięki, której użytkownik może dostosować wybrany materiał do wymagań przypisanych do konkretnych urządzeń czy nadawców. Zasoby dostępne są z dowolnego miejsca, wystarczy komputer z podłączeniem do internetu.

Filmoteka Szkolna

Panel nauczyciela Filmoteki Szkolnej jest częścią systemu, który umożliwia bezpieczne udostępnianie filmów pełnometrażowych wybranym grupom użytkowników oraz monitorowanie ich odtworzeni. Materiały wideo udostępniane są przy użyciu zaszyfrowanego strumienia z wykorzystaniem media serwera. 

 

System do zarządzania biblioteką mediów i kanałami telewizyjnymi

Stworzyliśmy i nieustannie rozwijamy  system wspierający zarządzanie zasobami audiowizualnymi, dystrybucją i emisją. Dostępne narzędzia pozwalają m.in. na szczegółową ewidencję zasobów i umów oraz kontrolę i raportowanie istotnych elementów przedsięwzięcia.  

GOTOWI DO DZIAŁANIA

STWORZYMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE SZYTE NA MIARĘ

 

Członek Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji